O pracowni

 

MOTIFO to pracownia architektury, architektury wnętrz i wzornictwa.

 

Dobry design powinien być szczery, 

czyli otwarty na potrzeby i wymagania, zarówno klientów, odbiorców jak i jego twórców. W swej jakości, formie i funkcji, ważne by zawierał w sobie idee prostoty jak i ponadczasowości. 

Pracownia Motifo podejmuje się różnych realizacji — szukamy nieszablonowych rozwiązań nawet do standardowych powierzchni — nasze projekty są adekwatne do założonych wnętrz, a swoją pracę wykonujemy z oddaniem i zaangażowaniem.

W całym procesie ważne są dla nas również relacje; często projekt to nie tylko rysunki, modele i wdrożenie. Jest to również przyjaźń z klientem, która nie kończy się na przekazaniu papierowej dokumentacji, ale trwa i rozwija się przez lata. Za Motifo nie stoją tylko projektanci, to również współpraca z prawdziwymi rzemieślnikami: stolarzami, szklarzami czy tapicerami. Istotne jest również dla nas zaangażowanie ekipy budowlanej — razem wspólnie pracujemy, by uzyskać najlepszą możliwą realizację. 

Działamy zgodnie ze sztuką projektowania, dbamy o to, by marzenia, potrzeby i wymagania klientów, naszą pasję, budżet, technologie, trendy oraz możliwości… spójnie połączyć.